Sahrayıcedit Veteriner Kliniği
sahrayicedit-veteriner-klinigi-hakkimizda

Hakkımızda

Sahrayıcedit Veteriner Kliniği İstanbul Anadolu Yakası’nda Kadıköy semtinde ve Sahrayıcedit bölgesinde 2021 yılında Veteriner Hekim Batuhan ELİFOĞLU tarafından kurulmuştur.

Genç ve dinamik kadromuzla patili dostlarımızın tüm sağlık, beslenme ve barınma ihtiyaçlarını tek çatı altında sunmaktayız.
Veteriner tıbbın dünyada her geçen gün gelişen ve büyüyen adımlarını takip ederek, Türkiye’de dünya standartlarını benimseyen ve bu adımları izleyen Veteriner Kliniği olma hedefiyle hareket etmekteyiz.
Kliniğimizde AVMA (Amerikan Veteriner Hekimler Birliği), WSAVA (Dünya Küçük Hayvan Veteriner Hekimler Derneği) ve FECAVA ( Avrupa Evcil Hayvan Veteriner Derneği Federasyonu) standartları benimsenerek tüm evcil dostlarımıza bilime dayalı, kanıtlı ve tekrarlanabilir tedavi ve bakım çözümleri verilmektedir.
Teknolojinin gelişimi ile bilimde gerçekleşen ilerleme veteriner tıbbına da yansımış teşhis ve tedaviye giden yolu kısaltmıştır. Sahrayıcedit Veteriner Kliniği olarak en güncel hizmeti vermek adına kliniğimizde; Dijital röntgen, hematoloji analizörü, tam otomatik biyokimya analizörü, dijital binoküler mikroskop, idrar analiz cihazı EKG görüntüleme cihazından oluşan tanı ünitesi. Kapalı devre gaz anestezi cihazı, dijital diş röntgeni, yoğun bakım kabini, tam otomatik diş ünitesi, bipolar koterizasyon cihazıyla operasyon ünitesi bulunmaktadır.
Sahip olduğumuz olanak ve imkanlar ile tüylü dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunabilmek, veteriner hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları yakından izleyerek hayvan sağlığıyla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların gelişmesini desteklemekteyiz.
Sahrayıcedit Veteriner Kliniği; sunduğu hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst seviyeye taşıma kararlılığı, evcil dostlarınızın yanınızda geçirdiği her anda sizinle birlikte olarak kendini mesleğine adamış üstün nitelikli ekibi, sahip olduğu modern alt yapısıyla; Türkiye’de referans gösterilen önemli sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

sahrayicedit-veteriner-hekim-batuhan-elifoglu

Ekibimiz

İstanbul Üniversitesi Veteriner Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra öğrencilik yıllarında da deneyimlediği ve ilgi duyduğu pet hekimliği alanında çalışmasına başladı. Uzun yıllar Türkiye’nin ileri gelen Veteriner kliniğinde hizmet vererek sayısız hastasına dokunarak daha yüksek yaşam standartları sundu. Ülkemizde ve yurt dışında birçok eğitim programına katılarak alanında kendine tecrübe ile bilgi ve birikim ekledi. 2021 yılında Sahrayıcedit Veteriner Kliniğini kurarak, Kadıköy bölgesinde hizmetine devam etmektedir.

Sorumlu Veteriner Hekim
Batuhan ELİFOĞLU

Muayene - Teşhis

Sahrayıcedit Veteriner Kliniği kedi ve köpeklerin sağlık sorunlarına çözüm oluşturmak için Kadıköy’ de hizmet vermektedir.
Kliniğimize ilk geldiği andan itibaren evcil dostlarınıza ihtiyacı olan yaklaşımı stressiz bir ortamda, tecrübeli hekim ve donanımlı ekipmanlarıyla evinde gibi hissetmesi için çalışıyoruz.
Rutin kontrol muayenelerinde, çeşitli hastalıklarda veya acil durumlarda kliniğimizde yapılan ayrıntılı burundan kuyruğa metodunu izleyen muayene yöntemlerimizle kısa sürede konulan teşhis ve doğru tedavi seçenekleriyle evcil dostunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
Deri hastalıkları, göz hastalıkları, kulak burun boğaz hastalıkları, solunum sistemi hastalıkları, dolaşım sistemi ve kalp hastalıkları, üriner sistem hastalıkları, ağız ve diş hastalıkları, ortopedik hastalıkları, nörolojik hastalıklar, metabolik hastalıklar, geriatrik hastalıklar, viral ve paraziter hastalıkları, acil müdahale gerektiren durumların teşhis ve tedavisi kliniğimizde yapılmaktadır.

0 216 302 6202