Batı Ataşehirde Veteriner

Batı Ataşehirde Veteriner

Batı Ataşehirde Veteriner veteriner klinikleri arasında önemli bir yere sahip olan Sahrayıcedit Veteriner Kliniği‘ne hoş geldiniz.

Ataşehir veteriner klinikleri arasında yer alan, Sahrayıcedit Veteriner Kliniği ailesi olarak evcil hayvanlarınız veya sokakta yaşayan patili dostlarımız için hizmet vermekteyiz. Ataşehir’e yakın veteriner kliniği arayışı içerisindeyseniz doğru adrestesiniz. Kliniğimizi olması gereken standartlarda, hijyenik koşullarda ve hayvan dostlarımızın severek ve heyecanla gelmek isteyeceği şekilde dizayn ettik.

Evcil hayvanlarınız için her türlü bakım ve düzenli aşılarını yaptırmak onlar için hayati öneme sahiptir.

Batı Ataşehirde Veteriner

Sahrayıcedit Veteriner Kliniği ile Ataşehir Veteriner Arayışlarınıza Çözüm Bulun.

Batı Ataşehirde Veteriner

Batı Ataşehirde Veteriner Kliniği

Uzman veteriner hekimlerimiz evcil hayvanlarınızla dost olarak onları en iyi şartlarda iyileştirmeye hazır. Bir hayvan sahibiyseniz; evcil hayvanınızın sağlık sorunu olmasa dahi onu mutlaka düzenli olarak veteriner kliniğine götürmelisiniz. Sahrayıcedit Veteriner Kliniğimiz sizler için Kadıköy’de sevgiyle hizmet vermeye devam ediyor.

Batı Ataşehirde Veteriner, arayışlarınızda kliniğimiz her zaman hizmetinizdedir. Evcil hayvanların bakım ve temizliğini yaparak onların sizlerle birlikte sağlıklı bir yaşam sürmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çaba gösteriyoruz.

Sevimli dostlarımızın ilgi ve şefkate ihtiyaçları olduğu kadar sağlığa da ihtiyaçları olduğunu unutmamalıyız. Onlara göstereceğiniz ilgi ev ortamında daha sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlayacaktır.

Kedimi Ne Sıklıkla Veterinere Götürmeliyim?

Kedime Ataşehir veteriner seçimi yapmak istiyorum diyen hayvan sahiplerinin gözden kaçırdığı bir şey var, o da hayvan dostlarını sadece hastalandıklarında ya da yaralandıklarında veteriner kliniğine götürmek. Çünkü kedi dostlarımız uzun yaşam süreleri için bakıma ihtiyaç duyarlar. Ataşehir veteriner klinik seçiminde bu hususu da göz önünde bulundurmalısınız.

Kediler doğduklarında gerekli desteği annelerinin sütünden alsalar da altı-sekiz haftalık olduktan sonra bağışıklık problemleri yaşamamak için aşılarının yapılmaya başlanması gerekir. Bu da kedi dostlarımızın on altı haftalık olduğu sürece kadar üçer veya dörder hafta arayla veteriner hekim tarafından aşılarının düzenli olarak yapılması demektir. Ayrıca kedi dostlarımız genellikle hasta olduklarında aşırı belirtiler vermediği için mutlaka yıllık olarak check-up yapılması gerekiyor. Tüm aşı takibi ve check-up süreci için Sahrayıcedit Veteriner Kliniğimizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Acilen Veterinere Gitmeniz Gereken Durumlar

Hayvan dostunuzda bir problem sezdiniz ama veterinere götürmeye gerek olup olmadığını merak ediyorsanız Sahrayıcedit Veteriner Kliniği olarak sorularınıza yanıt veriyoruz. Kedi veya köpeğinizde fark ettiğiniz idrara çıkamama sorunu varsa zaman kaybetmeden bir Batı Ataşehirde Veteriner kliniğine başvurmalısınız. Bu sorun başta önemsenmeyecek gibi görünse de hayvanınızın hayati tehlikeye girmesine sebep olabilir. Evcil hayvanınızda sürekli kusma ve ishal durumu görünüyorsa vakit kaybetmeden Sahrayıcedit Veteriner Kliniği’ne getirmelisiniz. Ayrıca yaşanan bir travma ve sonrasında kanama varsa mutlaka hayvanınızı veterinere götürmelisiniz. Tüm bu süreçlerde sevgiyle ve uzman hekimlerimizle Kadıköy’de Sahrayıcedit Veteriner Kliniği olarak yanınızdayız. Hemen arayarak ücretsiz danışma hattımızdan yararlanabilirsiniz.

0 216 302 6202