Kadıköy Veteriner

Kadıköy Veteriner

Hayvan dostları olan insanlar, dostlarının sağlığını korumak için Kadıköy veteriner arayışına giriyorlar. Siz de bir hayvan dostuysanız onların sağlığını korumanın ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz demektir. Konu hayvanların sağlığını korumak, onları tedavi ettirmek ve rutin bakımlarını yaptırmak olunca çok daha hassas olan evcil hayvan sahipleri Kadıköy veteriner tavsiye etmeye ve tavsiye almaya çalışıyor.

Kadıköy veteriner klinikleri arasında bulunan Sahrayıcedit Veteriner Kliniği olarak biz de dostlarınıza sizler kadar değer veriyor ve onların sağlığı için çalışıyoruz. Kliniğimiz oldukça sağlığa uygun koşullarda ve gelişen teknolojiye uyum sağlayan hekimlerimizle Kadıköy’de size hizmet veriyor.

kadıköy veteriner kliniği, kadıköy veteriner, veteriner kadıköy

Sahrayıcedit Veteriner Kliniği ile Kadıköy Veteriner Arayışlarınıza Çözüm Bulun.

kadıköy veteriner kliniği, kadıköy veteriner, veteriner kadıköy

Kadıköy Veteriner Kısırlaştırma Yapılıyor Mu?

Kadıköy veteriner hizmetleri arasında en çok merak edilen hizmet kısırlaştırma hizmeti oluyor. Kısırlaştırma işlemi hayvanlarımız için oldukça önem taşıyor. Kısırlaştırılan köpeklerde yaşama süresi 1-3, kedilerde 3-5 yıl daha fazla olduğu görülmüş. Ayrıca hayvanlarda yaşanan kızgınlık dönemi dişilerde kanser riski oluşturduğu için kısırlaştırma tedavisi oldukça önem kazanıyor.

Kızgınlık döneminde eş bulma arayışına giren evcil hayvanlarda evden kaçma, kaybolma gibi riskler de bulunduğundan hayvanlarınızı kısırlaştırmanız en iyi seçenek oluyor. Kadıköy veteriner hizmet ağında Sahrayıcedit Veteriner Kliniği olarak kısırlaştırma tedavisi hizmeti de veriyoruz. Hijyenik koşullarda yapılan kısırlaştırma tedavisi sonrası kontroller de uzman veteriner hekimlerimiz tarafından sağlanıyor. Ayrıca süreç hakkında gerekli tüm bilgileri hekimlerimiz hayvan dostu ailelerimizle paylaşıyor. Dostunuzu kısırlaştırmak istiyorsanız hemen Sahrayıcedit Veteriner Kliniği ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Kısırlaştırma Ücretleri?

Kadıköy veteriner kliniği kısırlaştırma ücretleri merak konusuyken, bu işlemi ücretsiz yaptırmak isteyen hayvan sahipleri de oluyor. Ücretsiz kısırlaştırma işlemi belediyeler tarafından yalnızca sokak hayvanlarına uygulanıyor. Sahipli evcil hayvanlar için kısırlaştırma işlemi Kadıköy veteriner hekimleri tarafından ücretli olarak yapılıyor. Kısırlaştırma işlemi hayvanın cinsine ve yapılan kliniğe göre farklılık gösteriyor.

Fakat kısırlaştırma operasyonu hayvanların sağlığı için önem taşıdığından güvenilir ve hijyenik ortamlarda yapılması önem kazanıyor. Bu yüzden ucuz olduğu için seçtiğiniz klinikte yaptırdığınız işlem biricik dostunuzun sağlığını olumsuz etkileyebiliyor. Kliniğimizde kısırlaştırma işlemi uzman veteriner hekimlerimiz tarafından yapılıyor. Siz de evcil hayvanınızı çok seviyor ve onu kısırlaştırmak istiyorsanız Sahrayıcedit Veteriner Kliniği’ni arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.