Kadıköy Veteriner

Kadıköy Veteriner

Hayvan dostları olan insanlar, dostlarının sağlığını korumak için Kadıköy veteriner arayışına giriyorlar. Siz de bir hayvan dostuysanız onların sağlığını korumanın ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz demektir. Konu hayvanların sağlığını korumak, onları tedavi ettirmek ve rutin bakımlarını yaptırmak olunca çok daha hassas olan evcil hayvan sahipleri Kadıköy veteriner tavsiye etmeye ve tavsiye almaya çalışıyor.

Kadıköyde veteriner klinikleri arasında bulunan Sahrayıcedit Veteriner Kliniği olarak biz de dostlarınıza sizler kadar değer veriyor ve onların sağlığı için çalışıyoruz. Kliniğimiz oldukça sağlığa uygun koşullarda ve gelişen teknolojiye uyum sağlayan hekimlerimizle Kadıköy’de size hizmet veriyor.

Veteriner klinikleri, evcil hayvan sahiplerine hayvanları hakkında tavsiyelerde bulunur. Hayvan sahipleri, evcil hayvanlarının bakımı hakkında yeterli bilgiye sahip olmayabilirler. Veteriner klinikleri, evcil hayvan sahiplerine evcil hayvanlarının sağlıklı bir şekilde yaşaması için gereken bilgiyi verir.

kadıköy veteriner kliniği, kadıköy veteriner, veteriner kadıköy

Sahrayıcedit Veteriner Kliniği ile Kadıköy Veteriner Arayışlarınıza Çözüm Bulun.

kadıköy veteriner kliniği, kadıköy veteriner, veteriner kadıköy

Kadıköyde Veteriner Kısırlaştırma Yapılıyor Mu?

Kadıköy veteriner hizmetleri arasında en çok merak edilen hizmet kısırlaştırma hizmeti oluyor. Kısırlaştırma işlemi hayvanlarımız için oldukça önem taşıyor. Kısırlaştırılan köpeklerde yaşama süresi 1-3, kedilerde 3-5 yıl daha fazla olduğu görülmüş. Ayrıca hayvanlarda yaşanan kızgınlık dönemi dişilerde kanser riski oluşturduğu için kısırlaştırma tedavisi oldukça önem kazanıyor.

Doğal ortamlarından alınarak ev ortamında yaşamaya başlayan hayvanlar kısırlaştırılmadıklarında kızgınlık dönemlerinde eş bulmak amacıyla sokağa çıkmakta ve sokak hayvanlarından parazit ve hastalık kapabilmektedirler. Bu süreçte onları yakından takip ederek temizlik ve genel bakımlarının yapılması önemlidir.

Veteriner klinikleri, evcil hayvanların acil durumlarında da yardımcı olur. Evcil hayvanlar her zaman sağlıklı değillerdir ve acil durumlar ortaya çıkabilir. Veteriner klinikleri, evcil hayvanların acil durumlarda gereksinim duydukları tıbbi müdahaleyi yapar.

Kızgınlık döneminde eş bulma arayışına giren evcil hayvanlarda evden kaçma, kaybolma gibi riskler de bulunduğundan hayvanlarınızı kısırlaştırmanız en iyi seçenek oluyor. Kadıköyde bulunan veteriner hizmet ağına dahil Sahrayıcedit Veteriner Kliniği olarak kısırlaştırma tedavisi hizmeti de veriyoruz. Hijyenik koşullarda yapılan kısırlaştırma tedavisi sonrası kontroller de uzman veteriner hekimlerimiz tarafından sağlanıyor. Ayrıca süreç hakkında gerekli tüm bilgileri hekimlerimiz hayvan dostu ailelerimizle paylaşıyor. Dostunuzu kısırlaştırmak istiyorsanız hemen Sahrayıcedit Veteriner Kliniği ile iletişime geçebilirsiniz.

Ev ortamında yoğun strese maruz kalan hayvanlarımızın sağlığından onları sahiplenenler olarak bizlerin sorumlu olduğunu unutmamalıyız. Evcil hayvanlarımızın sağlığı ve bakımı doğal olmayan ortamda yaşamalarından dolayı asla ihmal edilmemesi gereken noktalardır. Çünkü evcil hayvanlar doğal olmayan ortamlarda çok kolay strese girip hastalanabilmektedirler. Belirli aralıklarla bakımlarının ve aşılarının yapılması, sağlık durumlarının kontrol edilmesi önemlidir.

Kadıköy Kısırlaştırma Ücretleri?

Kadıköyde veteriner kliniği kısırlaştırma ücretleri merak konusuyken, bu işlemi ücretsiz yaptırmak isteyen hayvan sahipleri de oluyor. Ücretsiz kısırlaştırma işlemi belediyeler tarafından yalnızca sokak hayvanlarına uygulanıyor. Sahipli evcil hayvanlar için kısırlaştırma işlemi Kadıköy veteriner hekimleri tarafından ücretli olarak yapılıyor. Kısırlaştırma işlemi hayvanın cinsine ve yapılan kliniğe göre farklılık gösteriyor.

Fakat kısırlaştırma operasyonu hayvanların sağlığı için önem taşıdığından güvenilir ve hijyenik ortamlarda yapılması önem kazanıyor. Bu yüzden ucuz olduğu için seçtiğiniz klinikte yaptırdığınız işlem biricik dostunuzun sağlığını olumsuz etkileyebiliyor. Kliniğimizde kısırlaştırma işlemi uzman veteriner hekimlerimiz tarafından yapılıyor. Siz de evcil hayvanınızı çok seviyor ve onu kısırlaştırmak istiyorsanız Sahrayıcedit Veteriner Kliniği’ni arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.